fbpx

Dopasowane
do Ciebie

Atrakcyjna lokalizacja, ciekawa architektura i duży wybór mieszkań o różnych metrażach, a także liczne udogodnienia – w tym obszerne balkony, garaże podziemne – sprawią, że zarówno single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi znajdą tu wymarzone miejsce do życia. Docenią urok osiedla – niską zabudowę, ciekawą elewację z elementami tynku dekoracyjnego i kameralne klatki schodowe, w których znajduje się nie więcej niż 5 mieszkań.

Sekcja1 Komunikarytmo O Inwestycji Tor
3
Kondygnacje
105
Mieszkań
37-75 m2
Duży wybrów metrażu

Osiedle pełne
uśmiechu

Wszystko tu potęguje wrażenie bliskości i sprawia, że sąsiedzi bez przymusu mówią sobie z uśmiechem „dzień dobry”, wierząc że taki będzie. Tu żyje się we własnym stylu, w dobrej komitywie z innymi. Spotkanie z przyjaciółmi w ogródku? Czemu nie, wszak jesteśmy w Rytmo!

Sekcja2 Komunikarytmo O Inwestycji Tor
Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 1

Wysokiej jakości
materiały

Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 2

Garaż podziemny

Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 3

Stojak na rowery

Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 4

Plac zabaw

Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 5

Przestronne balkony

Rytmo O Inwestycji Sekcja2 Ikona 6

Teren ogrodzony

Znajdź swoje
wymarzone
mieszkanie.

A teraz, kiedy wiesz już dużo więcej o Rytmo, możesz zdecydować, jakie mieszkanie najbardziej odpowiadałoby Twoim potrzebom. Pomoże Ci w tym wygodna wyszukiwarka dostępnych lokali. Jeśli jednak chciałbyś poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza. Nie trać czasu – pozostał naprawdę ostatni krok do wymarzonego, własnego mieszkania. Czas start, sprawdź jakie to proste!

Rytmo O Inwestycji Babka Foto
Babka Komunikatrytmo O Inwestycji Or