fbpx

Ul. Skarbka z Gór

to jedna z ważniejszych ulic Białołęki, która jest w czołówce najprężniej rozwijających się i zielonych dzielnic Warszawy.

Jesteś u celu.

Białołęka to dzielnica uznawana za jedną z najprężniej rozwijających się w stolicy. Ma rozwiniętą, zróżnicowaną infrastrukturę, dobrze funkcjonującą komunikację miejską i własne instytucje kulturalne. Nie musisz wyprawiać się za Wisłę, gdyż wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia znajduje się w sąsiedztwie. Jeśli jednak masz zamiar pojechać do centrum stolicy lub innych dzielnic, dotrzesz do celu sprawnie i w akceptowalnym czasie.

babka_ikona_1

Trasa szybkiego
ruchu

1km

babka_ikona_2

Przystanek
autobusowy

100m

babka_ikona_3

Przystanek
linii metra

3km

babka_foto
babka_nawigacja
biegacz_foto
biegacz_nawigacja

Zawsze w
świetnej
formie :)

Białołęka jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W jej granicach położonych jest wiele parków, lasów i łąk, co daje nieograniczone możliwości rekreacji. Tereny nad Wisłą to znakomite miejsca do spacerów, uprawiania joggingu, nordic walking i rodzinnych przejażdżek rowerem. Z Białołęki można też szybko dotrzeć nad Jezioro Zegrzyńskie oraz do Puszczy Kampinoskiej, a to już gratka dla zwolenników wypoczynku nad wodą i najbardziej wymagających fanów rowerowej jazdy w terenie.

biegacz_ikona_1

Park

300m

biegacz_ikona_2

Siłownia
plenerowa

350m

biegacz_ikona_3

Las
Bródnowski

1,2km

biegacz_ikona_1

Park
Bródnowski

3km

biegacz_ikona_5

Basen

3km

biegacz_ikona_6

Ścieżki
rewerowe

Wszystko w
zasięgu ręki

Dzieci też nie mają powodów do narzekania na to miejsce. Mogą beztrosko dokazywać wśród przydomowej zieleni lub na placu zabaw, pozostając pod okiem opiekunów. W sąsiedztwie Rytmo znajdziesz zarówno wiele małych sklepików, jak i duże centra handlowo-usługowe. Są restauracje i kameralne knajpki, szkoły, przedszkola, żłobki oraz liczne obiekty sportowe. Rodzice bez problemów zabiorą swoje pociechy do pobliskiego kina lub przyniosą im pyszną pizzę.

dzieciaki_ikona_1

Plac zabaw

350m

dzieciaki_ikona_2

Boisko
sportowe

350m

dzieciaki_ikona_3

Restauracje

200m

dzieciaki_ikona_4

Market

200m

dzieciaki_ikona_5

Centrum
handlowe

1,5km

dzieciaki_ikona_6

Kino

1,5km

dzieciaki_foto
dzieciaki_komunikator